Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzim

2. 1. 2013

5.září jsem cestou do práce upadla, vykloubila jsem si loket a na tři týdny získala pěkný sádrový rukáv. Jo, chodníky v Kolíně, kde chybí kostky.....No jasně, jsem pravák, takže na pravé ruce.  Moje první sádra v životě. Naivně jsem si myslela, že hned po sundání sádry budu v pohodě, ale rehabilizace trvala tři měsíce. Už to jde. Jen ze mě bude přerostlá rosnička.

 

15. října jsem odvezla Snižka k veterináři. Byl takovej smutnej. Myslela jsem si, že dostane tabletky a bude to v pořádku. Diagnoza - totální sehlání ledvin - bez šance. Hodnoty pro rozboru krve neslučitelné s životem. Tak jsem si ho odvezla zase domů, projela internetové diskuze, pozorovala jeho chování. A druhý den jsem se rozhodla, že nemá cenu dál Snížka trápit.

Obě fotky jsou z předloňských vánoc.

p1020730--683x1024-.jpg

 

p1020742--1024x683-.jpg

 

 

 

 12. listopadu jsem jela k veteriánáři zase. Tentokrát s Micinkou. Diagnóza stejná, hodnoty nižší. Tak následovalo - 2 denně na kapačky, pořád pít. V pátek zase kontrolní rozbor. Výsledky horší než v pondělí, ale pořád nižší než u Snižka.

Tak píchám injekce, Micinka bere tabletky. Tyhle nové prášky baští bez obálky (myslím tím nějakou mlsku do které prp1040104--1024x683-.jpgášek schovám). No a kupuju krmení jen dietní. 

Správně by neměla chodit ven. Když jsem pekla cukroví, proseděla u vchodových dveří půl hodiny a mňoukala. Tak jsem si řekla, že to je trápení (Micinky i moje) a po víc než měsíci jí pustila ven. Vystřelila jako šipka. A pak se na zavolání vrátila. Tak teď už jí pouštím jak si řekne (mňoukne).

 

 

p1020491--1024x683-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Po těchto zkušenostech jsem dovedla k veterináři i Buráka. Sice se mu prohlídka nelíbila (měření teploty a vyšetřování prostaty), ale pan doktor řekl něco v tom smyslu, že tak bláznivej pes nemůže bejt nemocnej .....

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kočičí trápení

Terkakoub, 4. 2. 2013 12:41

Jak se mohlo sejít tolik smůly po sobě?! :-( Držíme palce, ať se Micinka zvetí! A zdravíme samozřejmě vás i Buráčka.