Jdi na obsah Jdi na menu
 


9.8.2011 Prašivky

10. 8. 2011

Včera, když jsem přišla z práce, konečně nepršelo. A tak jsem vzala stopovačku a  Burák letěl k brance. Řekla jsem mu, že na procházku chodí jenom hodní pejsci a ne vše okusující terminátoři. Sedl si a koukal jako by mi rozuměl, ale divil se, proč teda on už není venku. Určitě tu opravenou lavičku a  křeslo od zahradního nábytku okousal Snížek s Micinkou.

Cestou jsme potkali dvě sousedky a souseda. Všichni říkali jak je to krásnej pejsek. Jo, to já vím taky. A taky moc roztomilej - když spí nebo těsně po probuzení. Vše mezi tím je ušatý torpédo.

Přední zuby má krásné nové, ale ostatní je třeba kousáním vypudit. A tak hryže co mu pod tlamku přijde, jen ne k tomu určené hračky.

V lese jsme našli jen prašivky, ale pěkný. Musíme trénovat - když prase může najít lanýže, tak pro inteligentního strakáče praváci nebudou problém (no u nás v lesíku spíš zázrak).

Druhá polovina srpna se blíží a nás čeká konečně cvičák. Dnes jsem koupila nové vodítko. A při té příležitosti i sprej proti kousání. Tak jsem výše zmíněné předměty nastříkala. Doufám,  že tím  nevzbudím v Burákovi chuť k  většímu kousání.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

výcvik na hříbky

Jeřábková, 11. 8. 2011 6:36

Nechci Vám brát iluze, klidně se snažte Buráčka na hříbky vycvičit. Ale jeho máma Cibule v lese bezpečně a velice rychle najde jen koňské koblihy, občas si vystačí i s exkrementy jiných zvířátek - kanců nebo jelenů. Než začnu reagovat, okamžitě a labužnicky se v nich vždy vyválí. Takže po vycházce musí pravidelně do vany a já naštvaně drhnu obojek. Ještě že ostatní holky nemají stejnou zálibu, jinak se za vodu nedoplatím. Moc zdravíme a už se těším na povídání ze cvičáku.